Döviz Kuru

Gazeteler

Önemli Linkler


Sima Lojistik ve Gümrükleme eğitimli personeli ve modern özmal ve tedarikçi filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlayarak uygun araçlarla ve uygun koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını büyük bir özenle sağlamaktadır.  
Firmamız taşımacılık stratejisi; müşterilerimizin ürünlerini istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur.    
  
Firmamız uluslararası taşımacılık sektöründe çeşitli görevleri üzerinde barındıran bir şirkettir. Firmamız yüksek kaliteyi, düşük fiyat avantajı ile müşterilerine sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen 
Sima Lojistik ve Gümrükleme uzman kadrosu ve tır dan oluşan güçlü araç filosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. ‘’Taşımacılıkta yol arkadaşınız‘’ sloganıyla özdeşleşen hizmet anlayışımız, gerektiğinde farklılıklar yaratarak, müşterinin ihracatta ve ithalatta karşılaşabileceği problemleri çözer.
AMACIMIZ ;
Sima Lojistik ve Gümrükleme olarak bize göstermiş olduğunuz güveni boşa çıkarmadan bu hizmetleri bünyesinde birleştirerek sizlere alternatif hizmet ve fiyat oluşturmayı aynı zamanda komple ve parsiyel bir hizmet sunmayı amaçladık.

Tasarım ve Çözüm Ortağı
www.nakliyerehberim.com

 
 
Tüm Hakları Sima Lojistik Firmasına Aittir. 2012